Beyoncé oraz Jay Z już w tym tygodniu wystąpią w Polsce. Koncert gwiazdorskiej pary w ramach „On The Run II” odbędzie się 30 czerwca w Warszawie.


Przypomnijmy, że pierwsze informacje na temat planowanego koncertu wokalistki w Polsce pojawiły się na początku lutego. Portal Interia.pl przekazał wówczas nieoficjalną informację, że 30 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpią  Beyoncé oraz Jay Z. Kilka miesięcy później ukazało się oficjalne potwierdzenie – artyści pojawią się 30 czerwca w Warszawie w ramach swojej wspólnej trasy koncertowej ‚On the Run II’. Trasa rozpoczęła się we środę 6 czerwca w Cardiff w Wielkiej Brytanii i łącznie zagości w 15 miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej.

Polscy fani z okazji wizyty pary w Polsce przygotowali szereg niespodzianek. Fanclub Beyoncé dzięki wspólnemu wysiłkowi swoich członków zaplanował dwie akcje tematyczne –  jedna z nich będzie polegała na wyciągnięciu w trakcie występu żółtych i czarnych balonów, druga zaś sprowadza się do uniesieniu do góry kartek z napisem LOVE, nawiązujących do tematyki najnowszego albumu B i Jaya oraz trasy. Szczegóły akcji możecie znaleźć w poście poniżej.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy koncert artystki w Polsce –  Beyoncé była gwiazdą Orange Warsaw Festival 2013. Jay Z wystąpił za to m.in. podczas Open’er Festival w Gdyni oraz Coke Live Music Festival w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here