Według nowych plotek córka państwa Carter ma marzenie, a jej rodzice są zdeterminowani by je spełnić. 7-letnia Blue Ivy, dla której świat muzyki i showbiznesu to chleb powszedni, pragnie, tak samo jak jej najbliżsi, zostać kolejną wielką gwiazdą. 

Beyoncé i Jay Z są podobno „gotowi, by uczynić Blue Ivy supergwiazdą”. Jak podaje „Radaronline”: „Beyoncé przygotowuje Blue Ivy do zostania piosenkarką od dnia, w którym się urodziła”.

„Blue Ivy widziała każde show i występ Beyoncé, a lekcje śpiewu od swojej mamy pobierała jeszcze zanim nauczyła się w pełni mówić!”

Beyoncé i Jay z są dumni z córki i pomagają jej na wszelkie sposoby. Jak mówi źródło talent i miłość do sceny Blue wyssała z mlekiem matki. „Oczywiście Beyoncé wspiera swoją córkę, która chce być taka jak jej mama. Artyści wiedzą, że Blue ma piękny głos i w połączeniu z faktycznym talentem nic jej nie powstrzyma”. 

Niedawno Blue zaliczyła swój wokalny debiut. Dziewczynka zaśpiewała na najnowszym albumie jej mamy „The Lion King: The Gift” w piosence „Brown Skin Girl”. Piosenkę, jak i cały album przesłuchacie TUTAJ.

Nie jest to jednak pierwszy raz kiedy Blue Ivy pojawiła się na jednym z albumów swoich rodziców. W piosence o trafnym tytule „Blue” z wydanego w 2013 roku krążka „Beyoncé” można usłyszeć jak 2-letnia wtedy dziewczynka rozmawia i chichocze. Co więcej bicie serca i płacz Blue Ivy zostały wykorzystane w piosence Jay’a Z zatytułowanej „Glory” i wydanej dokładnie 2 dni po jej narodzinach. Piosenka dotarła do 74 miejsca na Billboard Hot 100 tym samym robiąc z Blue najmłodszą osobę, która kiedykolwiek znalazła się na tym prestiżowym zestawieniu.

I chociaż rodzice 7-latki są jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych par na świecie to traktują wkład córki w swoje utwory tak samo jak każdego innego muzyka „Została podpisana jako jeden z twórców piosenki, a także dostała wynagrodzenie” – zdradza źródło.

 

Premiera nowego albumu od Beyoncé. Streamuj płytę „The Lion King: The Gift”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here