Najnowsza edycja magazynu British Vogue trafi do oficjalnej sprzedaży już 6 listopada. Twarzą tego wydania została Beyoncé. Gwiazda pojawiła się nie na jednej, a na aż trzech osobnych okładkach. 

Tegoroczne grudniowe wydanie brytyjskiego Vogue’a jest ważne nie tylko z powodu Queen Bey. Autorką zdjęć z Beyoncé jest 21-letnia fotografka Kennedi Carter, która jest najmłodszą w historii osobą, która robiła zdjęcia na okładkę tego magazynu.

„Miałem ogromny zaszczyt przeprowadzić wywiad z Beyoncé i pracować z utalentowaną, obiecującą fotografką Kennedi Carter nad dwudziestostronicową historią o modzie. W wieku zaledwie 21 lat Kennedi została najmłodszą osobą, która stworzyła okładkę brytyjskiego Vogue’a.” – pisze Edward Enninful, redaktor naczelny British Vogue. „Każdy zawsze chce wiedzieć, jak to jest pracować z Beyoncé i jej niesamowitym zespołem, a odpowiedź to… flawless. [Beyoncé] to ogromna perfekcjonistka, bardzo jej zależało, aby jej moment w „Vogue” był pełen optymizmu, gdy ten trudny rok dobiega końca. Jak zawsze w przypadku celów Beyoncé, spełniła swoje życzenie”

Okładki z udziałem Beyoncé poniżej. Gwiazda zapozowała do zdjęć z projektach Alexandra McQueena, Mugler, oraz w ubraniach z jej najnowszej kolekcji Ivy Park powstałej przy współpracy z marką Adidas.

Krążek „Lemonade” Beyoncé okrzyknięty najlepszym kobiecym albumem XXI wieku

Teledysk do „BROWN SKIN GIRL” od Beyoncé oficjalnie dostępny w sieci. Klip jest częścią najnowszego filmu Beyoncé „Black Is King”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here