Calvin Harris już wkrótce pojawi się w nowym singlu amerykańskiego producenta Benny’ego Blanco. Informacje o współpracy panów trafiły do sieci już jakiś czas temu, natomiast dopiero teraz Blanco potwierdził pogłoski o nadchodzącej kolaboracji z jedną z najjaśniej świecących gwiazd światowej sceny muzycznej ostatnich lat – Calvinem Harrisem.

Jakiś czas temu do sieci przedostały się pierwsze nieoficjalne informacje dotyczące wspólnego singla Blanco i Calvina Harrisa. DJ, który zapowiedział, że w ciągu najbliższego czasu wypuści kilka swoich premierowych kawałków, już wkrótce wyda utwór nagrany z utytułowanym producentem Benny’m Blanco. Kompozycja nosi tytuł „I Found You” i w całości wokalnie nagrana została przez Harrisa. Premiera utworu przewidziana jest już w najbliższy piątek tj. 2 listopada.

Przypomnijmy, że to drugi oficjalny singiel wydany pod własnym nazwiskiem przez Blanco. Poprzedni utwór „Eastside” z udziałem Halsey i Khalida odniósł gigantyczny sukces docierając m.in. do szczytu zestawienia najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii.

Okładkę oraz zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here