Nowe włosy – nowa piosenka. Bebe Rexha pochwaliła się w mediach społecznościowych nową fryzurą i zapowiedziała kolejny singiel zwiastujący jej najnowszy krążek.

Premiera nowego utworu Bebe odbędzie się już 5 marca. Piosenka będzie drugim singlem, po wydanym w październiku „Baby I’m Jealous” z Doją Cat, promującym nadchodzący album 31-letniej wokalistki i autorki tekstów.

Bebe kazała dość długo czekać na kolejny singel. Artysta po premierze współpracy z Doją poinformowała fanów, że następny utwór zostanie wydany dopiero kiedy sytuacja pandemiczna pozwoli nagrać porządny teledysk, odpowiadający jej wizji i wymaganiom.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Bebe Rexha (@beberexha)

Na social mediach Bebe Rexhy opublikowane zostały zajawki z planu zdjęciowego do nadchodzącego teledysku. Premiera klipu będzie mieć miejsce prawdodpobnie tego samego dnia, co nowy singel.

Za pomocą Twittera wokalistka zdradziła także, że nadchodzący singiel będzie utrzymany w klimatach tanecznych, natomiast kolejna piosenka przypominać będzie jej mroczniejsze przeboje takie jak „I’m A Mess” oraz „I’m Gonna Show You Crazy”.

Teledysk do najnowszej współpracy Bebe Rexhy i Dojy Cat już dostępny. Zobacz „Baby, I’m Jealous”

Bebe Rexha opowiedziała o realiach kręcenia teledysku w czasach pandemii

„Baby, I’m Jealous” w całkowicie nowej odsłonie. Bebe Rexha oficjalnie opublikowała wersję stripped jej ostatniego singla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here