Bebe Rexha zdradza kolejne szczegóły dotyczące jej następnego albumu studyjnego. Wczoraj za pomocą Twittera artystka wyjawiła tytuł drugiego singla promującego jej nadchodzącą płytę. 

Utwór będzie nosić tytuł „Heaven Sent”. Oprócz Bebe usłyszymy na nim również członka zespołu Fall Out Boy – Pete’a Wentza. Warto tutaj zaznaczyć, że Bebe i Pete mają już za sobą wspólną muzyczną przeszłość. W latach 2010-2012 oboje z nich wchodziło w skład zespołu Black Cards.

Nie jest znana jeszcze dokładana data premiery piosenki, ale po sieci krążą plotki, że ma on być dostępny na serwisach streamingowych już naprawdę niedługo.

Jakiś czas temu, w jednym ze swoich wpisów na Twitterze Bebe przyznała, że ma już gotowych 12 kawałków na swój drugi album. Przeważają wśród nich taneczne rytmy inspirowane twórczością Britney Spears z 2003 roku, a w szczególności singlem „Toxic”.

„Mam 12 piosenek. Czuję, że powinnam stworzyć z nich album. To taneczne hymny. Załóżcie buty do tańca, s*ki. Zainspirowałam się erą Britney Spears, z której pochodzi „Toxic”. To wszystko, jestem podekscytowana” – napisała.

Póki co nadchodzącą erę wokalistki promuje wydany w lutym singiel „Last Hurrah”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here