Dla Bebe Rexhy bieżący rok należy do niezwykle intensywnych: amerykańska wokalistka wydała dwie EP-ki, a także nagrała przebojowy duet z Louisem Tomlinsonem ‚Back to You’. Już wkrótce ukaże się kolejny premierowy materiał gwiazdy: Bebe potwierdziła, iż pracuje nad trzecią odsłoną mini-albumu zapowiadającego jej debiutancki krążek.

W pierwszej połowie tego roku swoją nową EP-kę wydała amerykańska wokalistka Bebe Rexha. Wydawnictwo ‚All Your Fault Pt 1’ składa się z sześciu kompozycji, w tym z dobrze znanego ‚I Got You’. Druga część mini-albumu– ‚All Your Fault Pt 2’ z lekkim opóźnieniem opublikowana została w sierpniu. Materiał promowany był przez singiel ‚The Way I Are (Dance With Somebody)’ nagrany wspólnie z Lil Waynem. To jednak nie koniec atrakcji dla wielbicieli Rexhy: w najbliższym czasie amerykańska wokalistka wyda trzecią część ‚AYF’.

Informacja o kolejnej odsłonie mini-wydawnictwa ‚All Your Fault’ została przekazana za pomocą InstaStories Rexhy. Bebe potwierdziła, że pracuje nad trzecią odsłoną materiału, a także zapytała fanów, które piosenki powinny się na niej znaleźć.

Recenzję EP-ki Bebe Rexhy przeczytacie TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here