W tym roku ma ukazać się pierwszy długogrający longplay amerykańskiej wokalistki Bebe Rexy. 28-latka przez przypadek ujawniła swoim fanom prawdopodobną tracklistę krążka. 


bebe-rexha-wbr-e1478709781290


W pierwszej połowie ubiegłego roku swoją nową EP-kę wydała amerykańska wokalistka Bebe Rexha. Druga część mini-albumu– ‚All Your Fault Pt 2’ opublikowana została w sierpniu, zaś materiał promowany był przez singiel ‚The Way I Are (Dance With Somebody)’ oraz ‚Meant to Be’. Niespodziewany sukces drugiego z nich spowodował, że 28-letnia piosenkarka zdecydowała się podjąć długo-wyczekiwaną przez jej fanów decyzję o premierze swojego pierwszego długogrającego albumu. 

Album ‚Expectations’ ma trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy. Choć na ten moment brak jest oficjalnych informacji, co do daty premiery i okładki, to ostatni post wokalistki z InstaStory wskazuje na to, że Rexha ma już gotową tracklistę albumu. Bebe opublikowała bowiem zdjęcie w tle, którego można dostrzec… tracklistę ‚Expectations’.

Wedle posta Bebe na albumie na ten moment znajdą się następujące utwory:

1. Ferrari
2. I’m a Mess
3. 2 Souls On Fire
4. Shooting Star
7. Mine
9. Sad
10. Don’t Waste My Time
12. Pillow
13. Meant to Be

Nie jest jeszcze wiadomo, czy zaprezentowany spis utworów jest ostatecznym, czy też jedynie roboczym, który może jeszcze ulec zmianie.