Niecały rok po wydaniu swojego debiutanckiego albumu „Expectations”, Bebe Rexha zapowiada kolejne muzyczne nowości. Za pośrednictwem Twittera poinformowała fanów, że nagrała sporo imprezowych hymnów.

Wydany 22 czerwca 2018 roku debiutancki longplay Bebe „Expectations” został bardzo ciepło przyjęty przez jej wielbicieli, jak i krytyków. Również ostatni singiel „Last Hurrah” cieszy się dobrą opinią wśród słuchaczy. Jak wczoraj poinformowała sama artystka za pośrednictwem Twittera, już wkrótce będzie nam dane usłyszeć jeszcze więcej nowości.

Bebe przyznała, że ma już gotowych 12 kawałków na swój drugi album. Przeważają taneczne rytmy inspirowane twórczością Britney Spears z 2003 roku, a w szczególności singlem „Toxic”.

„Mam 12 piosenek. Czuję, że powinnam stworzyć z nich album. To taneczne hymny. Załóżcie buty do tańca, s*ki. Zainspirowałam się erą Britney Spears, z której pochodzi „Toxic”. To wszystko, jestem podekscytowana” – napisała.

Przypomnijmy, że Britney Spears i Bebe Rexha poznały się za kulisami gali MTV Video Music Awards 2016, kiedy to księżniczka popu wykonała z G-Eazy’m wspólny singiel „Make Me” zmiksowany z hitem „Me, Myself & I”, który w oryginale śpiewała właśnie Rexha.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

It’s officially Wednesday… So I can finally post my #wcw this week… The beautiful @beberexha!!! #obsessed 💕💖💕

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here