Ostatnie miesiące z pewnością są niezwykle ekscytujące dla wszystkich fanów Bebe Rexhy. Amerykańska wokalistka właśnie oficjalnie zapowiedziała premierę singla nagranego u boku brytyjskiego producenta Jax’a Jonesa.

Brytyjski DJ oraz producent muzyczny twórca takich hitów jak „Instruction” z Demi Lovato czy „Breathe” z udziałem norweskiej wokalistki Iny Wroldsen za pośrednictwem mediów społecznościowych niespodziewanie ogłosił, że efekt jego kolaboracji z amerykańską piosenkarką Bebe Rexhą już w tym tygodniu ujrzy światło dzienne. Kompozycja zatytułowana prawdopodobnie „Harder” ma zadebiutować w sieci już w najbliższy piątek tj. 12 lipca.

Przypomnijmy, że pod koniec maja amerykańska wokalistka udzieliła się w singlu „Call You Mine” nagranym w towarzystwie producenckiego duetu The Chainsmokers, który całkiem dobrze radzi sobie na listach przebojów i rozgłośniach radiowych.

Warto wspomnieć także, iż Bebe Rexha zapowiedziała także wydanie kolejnego singla promującego jej drugi studyjny album, który będzie nosić tytuł „Heaven Sent”. Oprócz Bebe usłyszymy na nim również członka zespołu Fall Out Boy – Pete’a Wentza. Nie jest natomiast znana jeszcze dokładana data premiery piosenki.

Zapowiedź singla znajdziecie poniżej.

Bebe Rexha w towarzystwie duetu The Chainsmokers. Zobacz klip do ich wspólnego singla „Call You Mine”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here