Kilka dni temu, na Twitterze Bebe Rexha zorganizowała zabawę Q&A. Jedno z pytań dotyczyło jej potencjalnej współpracy z Arianą Grande. Wokalistka wyznała, że bardzo chciałaby, aby do tego doszło.

Bebe Rexha nie przestaje promować wydanego tydzień temu singla z The Chainsmokers o tytule „Call You Mine”. Gwiazda postanowiła wymienić się krótkimi wiadomościami z fanami za pośrednictwem Twittera. Jedna z fanek o nicku @honestroyes zapytała, czy Bebe chciałaby nagrać duet z Arianą Grande. Tak niemalże od razu odpisała, że bardzo i ma pewien pomysł, jak miałby brzmieć ich wspólny utwór.

„Tak x 1000. Chciałabym stworzyć z nią coś w rodzaju dziewczęcego hymnu” – napisała.

Wykonawczyni przeboju „Meant To Be” zdradziła również, że ma w planach wydanie nowego singla, ale jeszcze zastanawia się, który z nagranych utworów wybrać. Jedno z pytań dotyczyło debiutanckiego krążka Bebe „Expectations”. Zapytana o to, która piosenka powinna, jej zdaniem, zostać singlem, a nim nie została, odpowiedziała, że „Knees”.

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku, Bebe Rexha zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej nadchodzącego wydawnictwa właśnie na Twitterze. Artystka napisała wówczas, iż jej fani powinni spodziewać się tanecznej muzyki inspirowanej twórczością Britney Spears.

„Mam 12 piosenek. Czuję, że powinnam stworzyć z nich album. To taneczne hymny. Załóżcie buty do tańca, s*ki. Zainspirowałam się erą Britney Spears, z której pochodzi „Toxic”. To wszystko, jestem podekscytowana” – wyznała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here