Równo dwa lata od premiery debiutanckiego „Zbioru” BARANOVSKI oddaje w ręce swoich fanów nową płytę – BARANOVSKI 2. Krążek jeszcze przed premierą uzyskał status Złotej Płyty. 

Na nowym albumie fani BARANOVSKIEGO znajdą jeszcze co najmniej kilka piosenek, które pokazują, że autor „Lubię być z nią” ma wyjątkowo lekką rękę do przebojowych numerów z radiowym potencjałem. Takim właśnie jest najnowszy singiel „Nie mamy nic”. Znana już z letnich koncertów BARANOVSKIEGO i jego zespołu piosenka, każdorazowo spotykała się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem publiczności, co pozwala wierzyć, że wokalista i songwriter ma kolejnego hitowego asa w rękawie.

Na kolejnym wydawnictwie artysty znajdziemy 12 utworów, wśród nich opublikowane wcześniej single „Momenty”, „Wolność” z gościnnym udziałem Tego Typa Mesa, „Tęskno mi do gwiazd” oraz największy dotychczasowy przebój BARANOVSKIEGO – „Lubię być z nią”. Kompozycja pokryła się diamentem, a teledysk do niej ma niemal 32 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

BARANOVSKI to jeden z najmocniejszych debiutów w polskiej muzyce ostatnich lat. Wydany w październiku 2019 roku pierwszy album pt. „Zbiór” nie tylko pokrył się Złotem, ale też przyniósł jego autorowi 3 nominacje do Fryderyków. Z kolei pochodzące z płyty przebojowe single „Czułe miejsce”, „Zbiór”, „Dym” i „Luźno” stały się hitami z wielomilionowymi odtworzeniami na YouTube i w serwisach streamingowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here