Niespodzianka od Bad Bunny! Portorykański raper i wokalista wypuścił dzisiaj swój całkowicie nowy album. Wydawnictwo nosi tytuł „Último Tour del Mundo”. 

„Último Tour del Mundo” jest czwartym albumem studyjnym w karierze muzyka. Na płycie znalazło się 16 piosenek, w tym te nagrane wspólnie z Rosalíą, Jhayem Cortezem i ABRA. Album promowany jest przez single „Dákiti” i „Yo Visto Así”. Krążek jest następcą bardzo ciepło przyjętego „YHLQMDLG”, które zadebiutowało na 2. miejscu listy Billboard 200 i stało się najwyżej notowanym w historii albumem w języku hiszpańskim.

Bad Bunny to obecnie jedna z najgorętszych gwiazd latynoskiego trapu i reggaetonu. Raper od lat jest w grupie najczęściej streamowanych muzyków na świecie, a jego teledyski mają po kilkaset milionów wyświetleń. Swoją ogromną rozpoznawalność zdobył między innymi dzięki nagranemu wspólnie z Cardi B przebojowi „I Like it” oraz gościnnemu występowi na Super Bowl u boku Shakiry. Bad Bunny jest również pierwszą gwiazdą Ameryki Łacińskiej, która pojawiła się na okładce magazynu „Rolling Stone”. Do najnowszych sukcesów gwiazdora zaliczyć należy także siedem nagród na tegorocznych Billboard Latin Music Awards oraz dwie nominacje do Grammy 2021 za album „YHLQMDLG” oraz piosenkę “Un Día (One Day)” z J Balvinem, Duą Lipą i Tiny.

Bad Bunny to nie tylko artysta muzyczny, ale także ikona queerowej społeczności i jeden z największych sojuszników społeczności LGBT+ w środowisku rapowym. Konsekwentnie walczy ze stereotypami dotyczącymi płci i o większą akceptację. Ponadto, wraz z artystami, takimi jak Ricky Martin i Jennifer Lopez jest zaangażowany w pomoc w odbudowie jego rodzinnego Puerto Rico.

Bad Bunny to jeden z headlinerów Trapeton Summer Bash 2021, czyli pierwszego w Polsce festiwalu poświęconego w 100% muzyce latynoskiej. W dniach 8-10 lipca scenę nad polskim morzem rozgrzeją największe gwiazdy muzyki latino, takie jak np. Maluma, Natti Natasha, Loco Escrito, Sebastian Yatra, Abraham Mateo oraz wiele innych.

Eksplozja latynoskiej energii nad polskim morzem. Maluma wystąpi na festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

Muzyczna latino bomba ze Szwajcarii. Poznajcie Loco Escrito – jedną z gwiazd festiwalu Trapeton Summer Bash 2021

GRAMMY AWARDS 2021: Ogłoszono wszystkie nominacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here