Legendarni Backstreet Boys wyruszają w trasę koncertową po Europie i Ameryce Północnej. Na ich mapie nie zabrakło takich miast jak Berlin, Londyn, Paryż oraz Warszawa. Grupa wystąpi w hali COS Torwar już 24-tego czerwca.

Zespół zapowiedział dzisiaj również premierę dziesiątego krążka. Płyta „DNA” trafi na półki sklepowe już 25-tego stycznia. Znajdą się na niej singiel „Don’t Go Breaking My Heart” oraz wypuszczone dzisiaj „Chances”, przy którego tworzeniu pomagał między innymi Shawn Mendes.

„Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni.”

Okładkę albumu „DNA” znajdziecie poniżej.

Regularna sprzedaż biletów na koncert Backstreet Boys w ramach „DNA World Tour” startuje w piątek, 16 listopada o godz. 15:00. Organizatorem trasy jest Live Nation. Warto również zaznaczyć, że jest to największa halowa trasa Backstreet Boys od 18 lat.

Backstreet Boys on Twitter

Okay, here we go…. #DNAWorldTour 2019! Our tenth album #BSBDNA out January 25th! Thank you all for coming on this journey. Things are about to get interesting!!!!!! Get all the details on https://t.co/hfKjQlfxDf

 

Nowość od Backstreet Boys. Zobacz teledysk do ich najnowszego singla „Chances”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here