Choć nikt się tego nie spodziewał, kilka dni temu do sieci przedostała się cała rozmowa Taylor Swift i Kanye Westa z 2016 roku, z której jasno wynika, iż Tay cały czas mówiła prawdę. Żona Kanye Kim skomentowała zamieszanie, a na jej tweety odpowiedziała Azealia Banks.

Choć od przedostania się do sieci fragmentów rozmowy Kanye Westa z Taylor Swift minęły blisko cztery lata, konflikt amerykańskiej wokalistki z raperem i jego żoną zdawał się nie mieć końca. Kilka dni temu, wskutek wycieku całego nagrania, prawda wyszła na jaw. Taylor Swift rzeczywiście nie wiedziała, że Kanye ma zamiar ubliżyć jej w swoim kawałku „Famous”.

Na Twitterze hasłem numer jeden szybko stało się #KanyeWestIsOverParty. W obronie słynnego małżonka stanęła Kim Kardashian, zarzucając Taylor, że ta wciąż kłamie, a opublikowana w sieci rozmowa nic nie zmienia.

Oświadczenie Kim zdecydowała się skomentować znana z ciętego języka Azealia Banks. Raperka stanęła w obronie Taylor oraz doceniła zasługi Kanye, nie pozostawiając jednak suchej nitki na jego żonie.

„Zarówno Taylor i Kanye mają na swoim koncie muzykę, która ich przeżyje. Ty nie zrobiłaś NIC wartościowego dla świata. Za 100 lat, o Skims, kkwbeauty czy twoim reality show nikt nie będzie pamiętał” – napisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here