Po sześciu latach od zakończenia ostatniej trasy koncertowej, Avril Lavigne ponownie wyruszy w drogę. Tournee Head Above Water Tour rozpocznie się już 14 września w Seattle i wszystko wskazuje na to, że gościem specjalnym będzie sama Billie Eilish!

Billie Eilish nigdy nie ukrywała swojej miłości względem Avril Lavigne. W wielu wywiadach powtarzała, że kanadyjska wokalistka to jej największa idolka i gdyby nie ona, dziś 17-latka nie byłaby tym, kim jest. Kilka tygodni temu, obie artystki poznały się za kulisami jednego z koncertów Billie. Teraz, na dzień przed rozpoczęciem Head Above Water Tour, Avril Lavigne pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Billie, na którym obie stoją przy mikrofonach. Fani nie mają wątpliwości, że autorka hitu „Bad Guy” wystąpi u boku starszej koleżanki z branży. Niektórzy wierzą nawet, że w ten sposób potwierdziły one wspólny utwór!

Szósta trasa koncertowa Avril Lavigne promuje wydany w lutym album studyjny „Head Above Water”. Krążek promowały takie single, jak tytułowe „Head Above Water”, „Tell Me It’s Over”, „Dumb Blonde” oraz „I Fell In Love With The Devil”. Artystka potwierdziła, że na kolejny singiel wybrała kompozycję „It Was In Me”, którą określiła jako „I’m With You 2.0”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thanks for coming to the #headabovewatertour rehearsals @billieeilish 🖤

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

AVRIL LAVIGNE WYBRAŁA KOLEJNY SINGIEL Z „HEAD ABOVE WATER”. ROZPOCZĘŁA TEŻ PRACE NAD NOWYM ALBUMEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here