Avril Lavigne nie przestaje promować wydanego w lutym 2019 roku krążka „Head Above Water”. Wydany po sześciu latach album promowany był do tej pory czterema singlami. W najnowszym wywiadzie gwiazda zdradziła, która z piosenek będzie jako kolejna reprezentowała wydawnictwo.

Kilka tygodni po wydaniu teledysku do „I Fell In Love With The Devil”, na kanale Zacha Sanga pojawił się trwający blisko godzinę wywiad z Avril Lavigne. W trakcie rozmowy, dziennikarz wypytał Kanadyjkę o jej najnowszy album „Head Above Water”, wspomnienia związane z wydaniem debiutanckiego krążka „Let Go” oraz odczucia względem Billie Eilish. Najciekawszą informacją dla wszystkich fanów była jednak ta, że gwiazda nie zamierza rezygnować z promocji wydanego w lutym szóstego longplaya w karierze. Avril zdradziła, że kolejnym singlem z płyty będzie ballada „It Was In Me”, którą porównała do wielkiego hitu „I’m With You” z 2002 roku.

„(„I’m With You”) jest prawdopodobnie moją ulubioną piosenką do wykonywania na żywo. Na potrzeby nowego albumu napisałam część drugą „I’m With You”, której tytuł to „It Was In Me”. Spotkałam się z Lauren Christy, z którą napisałyśmy „I’m With You”, „Sk8er Boy”, „Complicated” oraz kilka innych piosenek na mój pierwszy album. Od tamtej pory już więcej nie współpracowałyśmy. [Pewnego dnia] przyszła do mojego domu i usiadłyśmy. Kilka miesięcy spędziłyśmy przy fortepianie, rozmawiając i nadrabiając zaległości. Pomyślałam wtedy: „Czy możemy napisać kolejną zabójczą balladę?”, no i napisałyśmy „It Was In Me”, to będzie kolejny singiel” – zdradziła Avril.

Co więcej, Avril Lavigne przyznała również, że rozpoczęła już prace nad nowym, siódmym krążkiem. Według jej zapowiedzi, będzie się on różnił od „Head Above Water” pod względem brzmienia. Ma być bardziej energetyczny, wręcz agresywny, z dużą ilością gitar oraz żywej perkusji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here