Po szumnych zapowiedziach teledysku do „Dumb Blonde”, wszystko wskazuje na to, że Avril Lavigne zdecydowała się promować swój album „Head Above Water” zupełnie innym utworem. W sieci opublikowała informację o wyborze kolejnego singla. Ogłosiła również konkurs.

Album „Head Above Water” zadebiutował w lutym. Do tej pory promowały go trzy single: tytułowe „Head Above Water”, „Tell Me It’s Over” oraz „Dumb Blonde” nagrane z Nicki Minaj. Dziś Avril Lavigne ogłosiła na swoim Instagramie, że kolejnym utworem promującym wydawnictwo będzie kawałek „I Fell In Love With The Devil”. Piosenkarka wykonywała już go na żywo w programie Jamesa Cordena. Pisaliśmy o tym tutaj.

Co ciekawe, każdy z nas ma szansę stać się autorem okładki do singla i przy okazji wzbogacić się o blisko 4 tysiące złotych. Avril Lavigne ogłosiła konkurs. Zasady są proste. Trzeba stworzyć własną okładkę „I Fell In Love With The Devil”, używając zdjęcia zamieszczonego poniżej, a następnie opublikować je pod hashtagiem #AvrilsDevilCampaign.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here