Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery kolejnego singla Avril Lavigne o tytule „Tell Me It’s Over”, który zapowiada jej pierwszy od 2013 roku krążek studyjny. To jednak nie jedyna niespodzianka dla fanów, jaką w ostatnim czasie przygotowała dla nich gwiazda. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Kanadyjka opublikowała również okładkę oraz pełną tracklistę krążka.

Machina promocyjna szóstego albumu Avril Lavigne „Head Above Water” nareszcie ruszyła. Po ogłoszeniu daty premiery kolejnego singla „Tell Me It’s Over”, wokalistka pokazała okładkę nadchodzącego wydawnictwa, po raz kolejny potwierdziła jego tytuł i ujawniła listę piosenek, jakie się na nim znajdą. Płyta „Head Above Water” trafi do sprzedaży już w lutym 2019 roku i znajdzie się na niej łącznie 12 utworów, tym razem bez żadnych featuringów.

Ogłoszenie pojawiło się zapewne na skutek wycieków, jakie miały miejsce dzisiaj z rana. Jak się okazało, chińskie fankluby Avril rzeczywiście znajdowały się w posiadaniu oficjalnej okładki oraz listy piosenek.

1. Head Above Water
2. Birdie
3. I Fell In Love With The Devil
4. Tell Me It’s Over
5. Dumb Blonde
6. It Was In Me
7. Souvenir
8. Crush
9. Goddess
10. Bigger Wow
11. Love Me Insane
12. Warrior

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here