Avril Lavigne już od dłuższego czasu przygotowuje się do powrotu na scenę muzyczną, a co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki na temat premierowego materiału gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że prace w studiu nagraniowym dobiegły końca, a sama wokalistka w krótkiej wymianie zdań z fanami potwierdziła swój powrót, który nastąpi już wkrótce.


Wokalistka ostatnio ciężko pracowała nad dużą ilością nowej muzyki. Od kilku miesięcy w sieci pojawiały się kolejne doniesienia – mniej lub bardziej wiarygodne – na temat statusu prac Kanadyjki nad następcą wydanego w 2013 roku krążka „Avril Lavigne”. Oczekiwanie fanów ma się wkrótce zakończyć, bowiem piosenkarka zapytana ostatnio o datę premiery nowego materiału oficjalnie potwierdziła, że jej muzyczny comeback nastąpi jeszcze w bieżącym roku. 33-latka w komentarzach zamieszczonych na Instagramie zdradziła, że premiera albumu nastąpi wkrótce, a jego zwiastunów w postaci singli będzie można posłuchać już jesienią.

Według nieoficjalnych doniesień pojawiających się w sieci od osób z otoczenia wokalistki nowy materiał będzie najlepszym w jej karierze, a nad jego powstaniem czuwał sztab doświadczonym i cenionych producentów m.in Bonnie McKnee.

„Jej głos brzmi cudownie jak zawsze, uwielbiam nowy singiel! To wszystko, co mogę powiedzieć (…) Musicie wiedzieć, że to stanie się naprawdę niedługo!” zdradziła jakiś czas temu prezenterka, która miała okazję wysłuchać premierowego materiału artystki.

Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia na temat szóstego krążka w dorobku Avril Lavigne pojawiły się w październiku 2015 roku, kiedy to 33-latka udostępniła serię zdjęć ze studia nagraniowego. Natomiast we wrześniu 2017 roku, za pośrednictwem Twittera, kanadyjska wokalistka opublikowała list skierowany do fanów, w którym zapowiedziała, że jej nowa muzyka pojawi się szybciej niż myślą. Od premiery piątego studyjnego wydawnictwa artystki minęło już prawie 5 lat. Ostatnia era nie osiągnęła tak dużego sukcesu komercyjnego jak poprzednie wydawnictwa, jednak wygenerowała takie przeboje jak „Here’s to Never Growing Up”, „Rock&Roll” czy „Let Me Go”.

avril_snapchat on Twitter

Av replied to a fan on her recent IG post. „Soon !!! Singles this fall” @AvrilLavigne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here