Po ponad sześcioletniej przerwie od wydawania płyt, Avril Lavigne powróciła w lutym z nowym krążkiem. Jednym z singli promujących wydawnictwo jest utwór „Dumb Blonde”, w którym gościnnie pojawiła się Nicki Minaj. Dziś na Instagramie Kanadyjka potwierdziła realizację wideoklipu.

„Dumb Blonde” to trzeci singiel z wydanego niespełna dwa miesiące temu szóstego krążka Avril Lavigne o tytule „Head Above Water”. Utwór jest efektem współpracy kanadyjskiej wokalistki z raperką Nicki Minaj, która dograła swoje partie do solowej wersji piosenki. Pomimo tego, że kawałek został wydany jeszcze przed premierą albumu, nie doczekał się oficjalnego wideoklipu. Jak jednak poinformowała dziś sama Avril, odpowiadając na komentarz jednej z fanek, niedługo ma się to zmienić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I ain’t no Dumb Blonde … I ain’t no stupid Barbie doll.. I got my game on… watch me prove you wrong 🍒 #DumbBlonde #HeadAboveWater

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

Póki co, nie wiadomo, czy w teledysku wystąpią obie artystki. W niedawno udzielonym wywiadzie Avril przyznała, że chciałaby, aby Nicki pojawiła się z nią na planie, jednak brak jakichkolwiek oficjalnych wieści na ten temat. Ponadto, utwór został użyty w zwiastunie filmu „The Hustle”, więc istnieje prawdopodobieństwo, że pochodzące z niego sceny zostaną umieszczone w klipie. Podobny zabieg zastosowano w przypadku teledysku do singla „Give You What You Like”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here