Za sprawą numeru „Sweet but Psycho” o tej artystce zrobiło się naprawdę głośno. Kawałek, który został wydany w sierpniu 2018 roku okazał się hitem i przyniósł młodej wokalistce sukces. Po wydaniu kolejnych utworów przyszedł czas na następny krok Avy. Już jutro zobaczymy nowy teledysk piosenkarki do utworu „Kings & Queens”.

Ava Max to bez wątpienia jedno z największych objawień muzyki popowej ostatnich lat. Amerykańska piosenkarka dała się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Not Your Barbie Girl”, będącego nawiązaniem do nieśmiertelnego hitu zespołu AQUA o tytule „Barbie Girl”. Jednak to kawałek „Sweet But Psycho” sprawił, że o wokalistce dowiedzieli się niemalże wszyscy słuchacze popu.

Po wydaniu swojego, jak na razie, najpopularniejszego numeru, Ava Max nie zwalniała tempa i raczyła słuchaczy nowymi kompozycjami. Do sprzedaży trafiły między innymi takie numery jak „So Am I”, „Freaking Me Out”, „Torn” czy też „Salt”.

Ku radości swoich wielbicieli, artystka zapowiedziała premierę teledysku do „Kings & Queens”, który światło dzienne ujrzy już 26 marca. To kolejny klip 26-latki w jej muzycznym dorobku. Na debiutancki album wciąż należy trochę zaczekać. Jak sama Ava przyznała:

„Obiecuję, że album nadchodzi… tylko nieco dłużej. To [oczekiwanie] jest tego warte! Wiem, że zajęło to trochę czasu, ale chciałam mieć pewność, że nie ma na nim żadnych zapychaczy. I powiem tak: ten album to szaleństwo!” – napisała na swoim Twitterze 13 lutego bieżącego roku.

 

 

AVA MAX O TYM, DLACZEGO NIE WYDAŁA JESZCZE DEBIUTANCKIEGO ALBUMU. „MUSIAŁAM MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NIE MA NA NIM ŻADNYCH ZAPYCHACZY”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here