To wielki dzień dla sympatyków twórczości Avy Max. Wokalistka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdradziła długo oczekiwane przez jej fanów szczegóły debiutanckiego krążka. 

Ava Max od dłuższego czasu intensywnie przygotowywała się do wydania swojego debiutanckiego studyjnego krążka. Wokalistka postanowiła nie trzymać swoich fanów dłużej w niepewności i udostępniła oficjalne szczegóły nowej muzycznej ery.

Debiutancki studyjny album artystki został zatytułowany „Heaven & Hell” i na półki sklepowe trafi już 18 września 2020 roku nakładem wytwórni Atlantic Records wchodzącej w skład koncernu płytowego Warner Music Group. Warto podkreślić jednak, że krążek został zaplanowany jako tzw. podwójny album, który pokaże dwa zupełnie odmienne muzyczne światy. Krążek będzie składał się z 15 utworów, znajdą się na nim dobrze znane przeboje jak „Sweet but Psycho”, „So Am I”, „Torn”, „Salt” czy „Kings and Queens”, które osiągnęły spory komercyjny sukces podbijając europejskie rozgłośnie radiowe. Najnowszym zwiastunem albumu jest wydana dzisiaj kompozycja „Who’s Laughing Now”, z którą wystartował jednocześnie preorder albumu.

SIDE A: HEAVEN
01. Heaven
02. Kings & Queens
03. Naked
04. Tattoo
05. OMG What’s Happening
06. Call Me Tonight
07. Born to the Night
08. Torn
SIDE B: HELL
09. Take You to Hell
10. Who’s Laughing Now
11. Belladonna
12. Wild Thing
13. Salt
14. So Am I
15. Sweet But Psycho

Nowość od Avy Max! Zobacz klip do nowego singla „Who’s Laughing Now” zapowiadającego jej debiutancki album

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here