Kilka dni temu, Austin Mahone zorganizował wśród swoich fanów zabawę Q&A. Jedno z pytań dotyczyło jego stosunku względem fanów, którzy są gejami. Wokalista zdradził, co dla niego znaczą.

Jeszcze kilka lat temu, Austin Mahone był jednym z najlepiej zapowiadających się nastolatków w muzyce pop. Taylor Swift wybrała go jako swój support podczas trasy „Red Tour”, a przed jego koncertami publiczność rozgrzewali m.in. Shawn Mendes i Fifth Harmony. Pomimo tego, że artysta nie odszedł od tworzenia muzyki, skupił się głównie na promocji swojej twórczości w Japonii. Dopiero w tym roku postanowił na nowo zawalczyć o miejsce na światowych listach przebojów, wydając single „Why Don’t We” i „Anxious”. Utwory zapowiadają jego debiutancki album studyjny, którego premiera ma się odbyć jesienią tego roku.

W trakcie zabawy z serii Q&A, Austin Mahone głośno wyraził swoje poparcie dla środowiska LGBT+. Zapytany o to, jak się czuje ze świadomością, że jest „crushem” dla wielu gejów na całym świecie, odpowiedział, że uwielbia ten fakt i kocha każdego, bez względu na jego preferencje seksualne. Wypowiedź znajdziecie w filmie umieszczonym poniżej (8:04).

„Uwielbiam fakt, że podobam się gejom. Kocham ich za wspieranie mnie, mojej muzyki i mojej wizji. Kocham wszystkich moich fanów. Nie obchodzi mnie, czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, czy jesteś hetero, gejem czy transseksualistą. I tak cię kocham” – powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here