Jeszcze kilka lat temu Austin Mahone uchodził za jedną z największych nadziei współczesnego popu. Mimo upływu czasu, wokalista nie wydał jeszcze debiutanckiego albumu. Znalazł jednak nowy sposób na promowanie swojej muzyki. Mianowicie, założył konto na OnlyFans.

Austin Mahone to kolejna gwiazda, która zdecydowała się na założenie konta w serwisie OnlyFans. Artysta poinformował o tym fakcie na swoim Instagramie, udostępniając serię sensualnych zdjęć z roznegliżowaną modelką. Za możliwość śledzenia prywatnych postów piosenkarza, fani Austina muszą zapłacić 25 dolarów za miesiąc.

„Osiągnąłem taki wiek i punkt w karierze, kiedy jestem gotowy na bycie bardziej otwartym przed moimi fanami. OnlyFans daje mi taką możliwość bez żadnych ograniczeń. Jestem podekscytowany, że mogę pokazać im inną stronę mnie, nie tylko tę znaną z pozostałych mediów społecznościowych” – wyznał Austin.

Ci, którzy liczyli na pikantne zdjęcia, których nie brakuje na platformie, poczuli się lekko zawiedzeni. Austin Mahone zapowiedział jednak nowy utwór Ninas World i opublikował trwający kilkadziesiąt sekund fragment. Myślicie, że konto na OnlyFans ożywi nieco karierę 24-letniego wokalisty?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Who’s ready to join my OnlyFans? 😈

Post udostępniony przez @ austinmahone

Wyświetl ten post na Instagramie.

Link in bio for my OnlyFans 😈

Post udostępniony przez @ austinmahone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here