Amerykański wokalista Austin Mahone szykuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu. Po zaprezentowaniu trzech singli z niego pochodzących, młody piosenkarz udzielił spontanicznego wywiadu, w którym wypowiedział się m.in. na temat Shawna Mendesa i Camili Cabello.

Kilka lat temu, Austin Mahone był jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd muzyki. Wykonawca przebojów, takich jak „What About Love” czy „Mmm Yeah” rozpoczął karierę poprzez umieszczanie coverów w serwisie YouTube, a media szybko ochrzciły go pseudonimem „drugi Justin Bieber”. Promując materiał zawarty na wydanej w 2014 roku EP-ce, Austin Mahone wyruszył w trasę koncertową „Austin Mahone: Live On Tour”, która trwała blisko cztery miesiące. Mało kto pamięta, że jako support przed piosenkarzem grali: Fifth Harmony, The Vamps oraz Shawn Mendes.

Szykujący się do wydania debiutanckiego krążka w 2019 roku, Austin Mahone zaskoczył fanów nowym wizerunkiem. Wokalista obciął bowiem swoje charakterystyczne loki. W trakcie spontanicznego wywiadu udzielonego na terenie parkingu, jeden z dziennikarzy zapytał, czy zdaniem Austina relacja Shawna i Camili jest chwytem marketingowym oraz zwrócił uwagę na fakt, iż nie każdy wie, że najsłynniejsza obecnie para show-biznesu poznała się za kulisami jego show.

„Nie wiem, może taka być. Lubię to, co robią. Zyskują dzięki temu na rozpoznawalności. Życzę im jak najlepiej. (…) To prawda. Wspólnie wyruszyliśmy w trasę po Stanach Zjednoczonych. Może nie byliby tam, gdzie są, gdyby nie ja” – odpowiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here