The Pussycat Dolls od początku istnienia grupy napotykały się na krytykę ich image’u scenicznego. Opinie te w ostatnim czasie się namnożyły ze względu na niedawną reaktywację zespołu. Jedna z członkiń Ashley Roberts, stanęła w obronie swojej oraz jej koleżanek i zabrała w tej sprawie głos. 

Ostatnie występy Pussycat Dolls na żywo w brytyjskiej telewizji wywołały poruszenie i zbulwersowanie widzów. Stacje telewizyjne otrzymały łącznie kilkaset skarg. Telewidzowie krytykowali przede wszystkim stroje oraz choreografię girlsbandu. Ashley Roberts postanowiła wypowiedzieć się na ten temat w wywiadzie z magazynem „Hunger”.

„Ktoś powiedział mi, że na tym etapie na jakim jestem jako kobieta nie powinnam być seksowna i ja mówię temu „pieprz się”. „Magic Mike” pojawia się i wszyscy to uwielbiają, ale kiedy robią to kobiety to nazywa się je prostytutkami.” – zaznaczyła Ashley. „Chcę tylko uczcić fakt, że jestem kobietą, która wraca na scenę ze swoimi dziewczynami, a nie zawsze mogę to robić. Nie mamy nic do udowodnienia, chcemy po prostu wyjść na scenę i znowu się zabawić.” Na koniec artystka dodała: Chcę być seksowna nawet jak będę mieć 90 lat!” 

Ashley poparła inna członkini PCD Jessica Sutta. „Myślę, że ważne jest nie tylko podkreślanie seksapilu, ale także pewności siebie. Bycie naprawdę tym, kim jesteś i czucie się komfortowo we własnej skórze. Nie ma nic bardziej seksownego niż pewność siebie. Myślę, że pewnoś siebie jest istotną częścią bycia Pussycat Doll.” – powiedziała w rozmowie z „Hunger”.

Występy Pussycat Dolls na żywo można obejrzeć m.in. TUTAJ i TUTAJ.

„React” akustycznie. The Pussycat Dolls wykonały na żywo nową wersję ich ostatniego singla

The Pussycat Dolls na żywo. Zobacz ich najnowszy występ z singlem „React”

The Pussycat Dolls na żywo z najnowszym singlem „React”. Zobacz występ zespołu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here