To już oficjalne. Ashlee Simpson-Ross właśnie oficjalnie potwierdziła, że jej muzyczny powrót nastąpi jeszcze w tym tygodniu. Już w ten piątek swoją premierę będzie mieć jej nowy singiel, który powstał w efekcie kolaboracji z mężem Evanem Rossem.

Gwiazda, której dyskografię zamyka wydany w 2008 roku album „Bittersweet World” od dłuższego czasu zapowiadała, że premiera kolejnego krążka nastąpi wkrótce, nie podając jednak bliższych szczegółów. Sytuacja ta uległa zmianie w trakcie ostatnich tygodni. Ashlee systematycznie wrzucała na swoje social media wiele materiałów teaserowych wskazujących na to, że jej nowa era rozpocznie się już niebawem. Dzisiaj wokalistka ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nowy singiel nagrany wspólnie z mężem Evanem Rossem – zatytułowany „I Do” – swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek tj. 7 września.

„Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę ogłosić, że nasz pierwszy wspólny singiel „I Do” ukaże się już w ten piątek !! ❤️❤️ #AshleeAndEvan” wyznała piosenkarka.

Ostatni album Ashlee – „Bittersweet World” – ukazał się ponad 10 lat temu. Nie osiągnął on tak spektakularnego sukcesu jak jego poprzednicy, jednakże pozwolił gwieździe zdobyć spory przebój „Outta My Head”.

Oficjalną okładkę singla znajdziecie poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here