Emocje po premierze dokumentu New York Timesa, ukazującego prywatne zmagania Księżniczki popu z kuratelą oraz genezę ruchu #FreeBritney jeszcze nie opadły. „Framing Britney Spears” wywołało falę dyskusji, zarówno wśród fanów i słuchaczy piosenkarki, jak również wśród innych gwiazd i przedstawicieli showbiznesu.

Dzisiaj (16.02) mija dokładnie 14 lat od pamiętnego wieczoru, kiedy to Britney Spears w akcie desperacji zgoliła włosy. Publiczne załamanie nerwowe wokalistki i problemy ze zdrowiem psychicznym, będące skutkiem dorastania w świetle jupiterów, były powodem przez który media, ale również zwykli ludzie oraz inni celebryci przykleili artystce łatkę „wariatki”, a ostatecznie doprowadziło do nałożenia na nią sądowej kurateli, z którą obecnie, walczą oddani wielbiciele Britney tworzący i wspierający akcję #FreeBritney.

Teraz świat, za sprawą wypuszczonego na początku miesiąca dokumentu „Framing Britney Spears” głośno zaczął mówić o sytuacji ikony popu, kurateli i #FreeBritney. Od czasu premiery filmu wiele przedstawicieli showbiznesu, gwiazd muzyki, filmu i telewizji wyraziło wsparcie dla Britney. W ostatnim czasie bezpośrednio oraz przez media społecznościowe wypowiedzieli się m.in. Miley Cyrus, Cher, Sarah Jessica Parker, Sharon Stone, Charlie Puth, Christina Milian, Olivia Rodrigo, Sam Smith, Ellie Goulding, a także Ariana Grande i Tinashe, o których wsparciu pisaliśmy odpowiednio TUTAJ i TUTAJ oraz dawna przyjaciółka Britney, Paris Hilton, która oprócz publikacji w mediach społecznościowych i wypowiedzi w wywiadach, wystąpiła także w „Framing Britney Spears”.

OBEJRZELIŚMY „FRAMING BRITNEY SPEARS”. WY TEŻ POWINNIŚCIE [CYTATY]

Cher:

Tinashe:

Sarah Jessica Parker:

Miley Cyrus:

Kacey Musgraves:

Andy Cohen:

Charlie Puth:

Garbage: 

Bette Midler:

Valerie Bertinelli: 

Hayley Williams:

Sam Smith:

Liz Phair:

Courtney Love Cobain: 

Vanessa Carlton:

Hayley Kiyoko:

Amber Tamblyn:

Heather Matarazzo:

Yashar Ali:

Olivia Rodrigo:

Rose McGowan:

Josh Gad:

Jameela Jamil:

Gwyneth Paltrow:

Lucy Hale:

Ariel Winter:

Christina Milian:

Sharon Stone:

Ellie Goulding: 

Paris Hilton:

Ariana Grande staje po stronie Britney Spears. Piosenkarka wsparła ruch #FreeBritney

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney Spears i Janet Jackson: „Szanuję je, to ja zawiniłem”

Tinashe kolejną gwiazdą, która poparła akcję #FreeBritney

Chłopak Britney Spears zabrał głos. Mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do ojca piosenkarki

Obejrzeliśmy „Framing Britney Spears”. Wy też powinniście [CYTATY]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here