24-letnia Ariana Grande przygotowuje swój kolejny album. W sieci został opublikowany krótki filmik ukazujący gwiazdę w trakcie prac nad jej nowym krążkiem. 

Ariana Grande od ponad roku intensywnie przygotowuje materiał na swój czwarty studyjny krążek. Ostatni album wokalistki, czyli wydane w maju ubiegłego roku ‚Dangerous Woman’, wyprodukował przeboje takie jak ‚Side to Side’ oraz ‚Into You’. Amerykańska gwiazda potwierdziła na swoich mediach społecznościowych, że jest w trakcie prac nad swoim czwartym longplay’em.

Ariana opublikowała na swoim Instagramie krótki materiał wideo przedstawiający piosenkarkę w studiu nagraniowym. Publikacja materiału nastąpiła w odpowiedzi na post jednego z fanowskich kont wokalistki, które zamieściło stare zdjęcie wokalistki ze studia wskazując jakoby pochodziło ono z aktualnych sesji nagraniowych Ariana.

Jestem przekonana, że to jest bardzo stare albo nieprawdziwe. Jeśli chcieliście potwierdzenie tego, że pracuję, dlaczego po prostu nie zadaliście pytania?” zapytała wokalistka screenshotując wątpliwy materiał fanowskiego konta.

Chwilę później na koncie artystki w serwisie Instagram został opublikowany krótki filmik przedstawiający Grande w studiu nagraniowym, który stanowi potwierdzenie tego, że wokalistka w dalszym ciągu pracuje nad nowym materiałem.

Warto przypomnieć, iż jednym z producentów zaangażowanych w prace nad czwartym studyjnym albumem Ariany Grande jest Pharrell. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów 44-letni amerykański producent muzyczny wyznał, że nowy projekt Grande jest niesamowity.

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził Pharrell.

https://twitter.com/PopCrave/status/941127579809079296?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.breatheheavy.com%2Fariana-grande-cooking-hits-recording-studio-right-now%2F

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here