W ciągu ostatnich dni w sieci pojawiła się prawdziwa wrzawa za sprawą słów komika Pete’a Davidsona, chłopaka Ariany Grande. 24-latek podczas jednego ze swoich występów miał w niewybredny sposób zażartować z zamachu w Manchesterze, jaki miał miejsce w zeszłym roku podczas koncertu Grande. Wokalistka odniosła się do całej sprawy.


W zeszłym roku, po zakończeniu koncertu amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande, w Manchester Arena zamachowiec Salman Abedi zdetonował ładunek wybuchowy w tłumie fanów Grande wychodzących z hali koncertowej. W wyniku zamachu śmierć poniosły wówczas 22 osoby, ponad 100 kolejnych zostało rannych.

Jeden z brytyjskich tabloidów przytoczył niedawno wypowiedź aktualnego chłopaka Grande – komika Pete’a Davidsona, który kilka miesięcy temu podczas swojego występu miał zażartować z tragicznego zdarzenia. Davidson odnosząc się do popularności Grande miał powiedzieć, że o tym jak bardzo jest znana świadczyć może chociażby fakt, że „Britney Spears nie miała ataku terrorystycznego na swoim koncercie”. Fragment występu komika spotkał się oczywiście ze sporą krytyką zarówno ze strony mediów, jak i ze strony samych rodzin ofiar.

On jest komikiem. Żaden temat nie jest wyłączony i wliczamy w to żarty o jego ojcu i 9/11 (Manchester – przyp.)” powiedział brytyjskiej prasie pełnomocnik Davidsona.

Kwestia niesmacznej wypowiedzi komika została także poruszona przez samą Grande – fani piosenkarki wywołali ją do tablicy na Twitterze.

to było bardzo ciężkie & wywoływało konflikty w moim sercu. on używa żartu, żeby pomóc i sprawić, aby ludzie czuli się lepiej z tym jak bardzo pop**przone rzeczy są w tym świecie. każdy inaczej radzi sobie z traumą. oczywiście nie było to dla mnie śmieszne. to było miesiące temu i jego intencje nigdy nie były złowrogie, ale było to niefortunne” napisała piosenkarka na swoim Twitterze. 

Pop Crave on Twitter

Ariana Grande speaks about fiancé Pete Davidson’s controversial Manchester joke: „this has been v tough & conflicting on my heart… I of course didn’t find it funny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here