Wielkie gratulacje dla Ariany Grande. Młoda gwiazda przegoniła Rihannę i od teraz może się pochwalić tytułem najczęściej streamowanej artystki na świecie w serwisie Spotify.

Ariana ma na swoim koncie ponad 20,5 miliarda streamów na Spotify. 27-latka jest też drugą gwiazdą co do ilości followersów na tej platformie (49,18 mln), wyprzedza ją jedynie Ed Sheeran (68,20 mln).

Piosenkarka za pomocą mediów społecznościowych wyraziła swoją radość z nowego rekordu i podziękowała słuchaczom. „Jeju, dziękuję bardzo za słuchanie i to że wam zależy, nie mówiąc już o tym na jaką skalę. Nie mogę się doczekać, aby dać wam nowe rzeczy do słuchania.” – napisała.

Ari nawiązała także do Rihanny, która była poprzednią najczęściej streamowaną artystką na Spotify i przyznała, że wyczekuje nowej muzyki od barbadoskiej artystki. „Czy teraz Rihanna może proszę wypuścić swój album, aby mogła słusznie odebrać z powrotem ten tytuł i ponownie wypełnić moje uszy, proszę.”

Ariana Grande ustanawia nowy rekord na Billboard Hot 100. Artystka ma na koncie największą ilością piosenek, które zadebiutowały na szczycie tego rankingu

Największe hity Ariany Grande. Pełna lista jej wszystkich utworów, które znalazły się w TOP 5 zestawienia Billboard Hot 100

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here