Miniony tydzień zdecydowanie należał do Ariany Grande. 25-letnia artystka niespodziewanie wydała singiel „thank u, next” zwiastujący jej kolejne wydawnictwo. Utwór cieszy się dużą popularnością, a w samych Stanach Zjednoczonych znalazł się na szczycie zestawienia Billboard Hot 100.

Wokalistka dziękuje swoim byłym partnerom za to, czego ją nauczyli. „thank u, next” było głośnym tematem dyskusji wśród środowisk muzycznych. Singiel zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard Hot 100. To pierwszy numer jeden Ariany w tym notowaniu. Ponadto jest to jedenasty utwór wokalistki, który znalazł się w Top 10 najpopularniejszych piosenek w Stanach Zjednoczonych. Jest także pierwszą kobietą, która zadebiutowała na pierwszej pozycji zestawienia od czasu przeboju Adele zatytułowanego Hello w 2015 roku.

Jak informowaliśmy wcześniej najnowszy materiał 25-latki powstał we współpracy z Victorią Monet – amerykańską piosenkarką oraz kompozytorką, prywatnie także przyjaciółką Ariany Grande. Album ma nie zawierać żadnych kolaboracji, a w jego skład ma wejść 12 kompozycji. Wśród potwierdzonych utworów znajdują się: „Remember”, „Imagine”, „Needy”, „NASA” oraz wspomniane „thank u, next”.

Niespodzianka od Ariany Grande! Posłuchaj nowego singla wokalistki „thank u, next” już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here