Premiera krążka „thank u, next” już w ten piątek. W oczekiwaniu na album Ariana zdradziła, którą ze znajdujących się na nim piosenek wybrała jako swój kolejny singiel.

Na swoim Twitterze gwiazda potwierdziła, że kolejnym utworem promującym jej nadchodzącą płytę będzie kompozycja „Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored”.

Przy nagrywaniu „Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored” Ariana współpracowała z Kandi Burruss, Savanem Kotecha oraz słynnym producentem i autorem tekstów – Maxem Martinem. Co ciekawe singlu mają pojawić się sample z piosenki „It Makes Me Ill” pochodzącej z drugiego albumu kultowej grupy *NSYNC. Oryginalną wersję z 2000 roku możecie przesłuchać poniżej.

 

Już pod koniec stycznia, przy okazji ujawnienia oficjalnej okładki do „thank u, next” Grande udostępniła na Instagramie krótki fragment piosenki „Break Up With Your Girlfriend, I’m Bored”

 

Ariana ma już doświadczenie w tworzeniu piosenek o swoich byłych partnerach. Fani piosenkarki podejrzewają, że jej nowy singiel może być zainspirowany Big Seanem, z którym spotykała się w 2014 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here