W zeszłym miesiącu premierę miał czwarty album Ariany Grande. W celu promocji „Sweetener” była gwiazda Nickelodeon wyruszyła w mini trasę „The Sweetener Sessions”, podczas której daje kameralne koncerty i spotyka się z fanami. Na jednym z ostatnich występów Grande wyjawiła również, że piosenka „Why Try” jest według niej najnudniejszą z wszystkich kompozycji, które do tej pory wydała.

„The Sweetener Sessions” jest świetną okazją dla fanów Ariany pragnących spędzić chwilę czasu z piosenkarką i zamienić z nią kilka słów. W trakcie londyńskiego koncertu publiczność poprosiła Ari by ta wykonała dla nich piosenkę „Why Try”.

„Dlaczego wszyscy lubią tę piosenkę? Ta piosenka jest nudna? „Why Try” to moja najnudniejsza piosenka.” zareagowała. „To nudne … W porządku. Musicie to zaśpiewać ze mną. To pokazuje, jak bardzo was kocham. Ta piosenka kładzie mnie spać.”.

Słowa Grande mogą dziwić biorąc pod uwagę, że utwór „Why Try” pochodzący z jej drugiego albumu „My Everything” jest jednym z ulubieńców zarówno jej fanów jak i krytyków.

Nagranie z pełną wypowiedzią Ariany możecie znaleźć poniżej.

𝘻𝘢𝘬🧚🏽‍♂️ on Twitter

why does everyone like that song it’s so boring. why try is my most boring song” -Ariana Grande 2018 https://t.co/CPUwz9C83N

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here