Ariana Grande była gościem programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Wokalistka nie tylko wykonała singiel „No Tears Left To Cry” na żywo, ale zdradziła także istotne szczegóły swojego czwartego studyjnego albumu. 


24-letnia Grande podczas swojej wizyty w „The Tonight Show” podzieliła się z telewidzami informacjami dotyczącymi tytułu oraz daty premiery nadchodzącego albumu. Czwarta w karierze płyta Ariany nosi tytuł „Sweetener” i ukaże się już 20 lipca. Dodatkowo, artystka wyznała, że każdego 20. dnia miesiąca będzie miało miejsce „coś wielkiego”.

Jest trochę o przynoszeniu światełka do sytuacji lub czyjegoś życia, albo o kimś, kto przynosi to światło do Twojego życia, albo osładza daną sytuację.” wyznała Ariana zapytana o tytuł krążka.

Jednocześnie Ari potwierdziła część z tytułów piosenek „Sweetener”, jakie krążą po sieci. Na czwartym albumie wokalistki znajdą się utwory „R.E.M.”, „The Light is Coming” oraz „God is a Woman”. Grande pojawi się także na nadchodzącej ceremonii Billboard Music Awards, którą w tym roku otworzy swoim występem.

A wiecie, że „The Way” Ariany kończy w tym roku 5 lat?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here