Do premiery nowego singla Ariany Grande pozostało mniej niż 24 godziny. Amerykańska wokalistka wrzuciła do sieci oficjalną okładkę ‚No Tears Left To Cry’, a także opublikowała pierwszy zwiastun kawałka. 


24-letnia artystka wczoraj opublikowała tweeta z tytułem oraz datą premiery nadchodzącego utworu, stanowiącego pierwszy singiel z czwartego, niezatytułowanego jeszcze, albumu Grande. Singiel ‚No Tears Left To Cry’ swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek.

Kilka godzin temu Ariana zdradziła kolejne szczegóły swojej nowej kompozycji. Artystka podzieliła się z fanami okładką singla oraz pierwszym zwiastunem ‚No Tears Left To Cry’. Udostępnione przez Grande materiały znajdziecie poniżej.

Za produkcję czwartego albumu Ariany mają odpowiadać Pharrell i Max Martin, zaś sama wokalistka była zaangażowana w proces twórczy nad każdą piosenką z AG4. 

No cóż, nagrania Ariany Grande są niesamowite. Rzeczy, które ma do powiedzenia na tym albumie – to całkiem inny poziom. Jej płyta jest nieprawdopodobna.” stwierdził jakiś czas temu Pharrell.