Ariana Grande w jednej ze swoich ostatnich interakcji z fanami zdradziła kolejne szczegóły swojego nadchodzącego albumu. Tym razem 24-latka potwierdziła m.in. ilość utworów oraz kolaboracji, które znajdą się na „Sweetener”. 


Ariana Grande już w nadchodzące wakacje wypuści swój nowy album. Na pierwszy singiel z krążka „Sweetener” wybrano utwór „No Tears Left To Cry”, które dotarło do 3. miejsca w zestawieniu Billboard Hot100. 24-letnia Grande zdradziła na swoim Twitterze, że na jej czwartym studyjnym albumie znajdzie się łącznie 15-naście utworów, zaś krążek będzie zawierał trzy kolaboracje.

To jeszcze nie koniec wiadomości od Ariany – wokalistka potwierdziła także, że w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą album „Sweetener”. W odpowiedzi na pytania fanów Grande wypowiedziała się również na temat utworu „Get Well Soon” oraz samej płyty.

Jest o moim lęku. Czułam, że krążyłam przez trzy miesiące w zeszłym roku, ale nie w miły sposób. Tak jakbym była poza swoim ciałem? Byłam bardzo przestraszona i nie mogłam prawidłowo oddychać. A więc to jest o tym. I wiele głosów śpiewało w mojej głowie. Mam nadzieję, że doda otuchy ludziom, którzy to usłyszą.” napisała Ariana o piosence „Get Well Soon”.

„(…) Wiem, że niektórzy ludzie jeszcze tego nie rozumieją, ale całość sprawia wrażenie słodzika (sweetener – oryg.). Jak ciepła, pyszna agawa. I chmurki. Z małym wielkim płaczem i seksem na boku?” wyznała Ariana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here