Już nadchodzącego lata swój kolejny album wypuści Ariana Grande. Wokalistka w rozmowie ze swoimi fanami na Twitterze zdradziła kolejne szczegóły dotyczące tego, co znajdzie się na krążku „Sweetener”.


Już jakiś czas temu 24-letnia Grande zdradziła na swoich mediach społecznościowych, że na jej czwartym studyjnym albumie znajdzie się łącznie 15-naście utworów, zaś krążek będzie zawierał trzy kolaboracje. Jedną z nich ma być utwór nagrany wspólnie z Nicki Minaj („The Light is Coming”), kolejną stanowić będzie efekt współpracy wokalistki z Missy Elliott.

Teraz Ariana przyznała, że jeden z utworów będzie specyficznym remiksem lub coverem piosenki „Goodnight and Go” z repertuaru Imogen Heap. 24-latka opisując kompozycję stwierdziła, że w jej wersji kompozycji znajdą się również nowe elementy.

To jest remix i cover z kilkoma nowymi partiami. Dodałam coś od samej siebie do jednej z moich ulubionych piosenek wszech czasów, stworzonej przez moją ulubioną artystkę wszech czasów / kobietę, która inspiruje mnie do każdego kroku! Co było przerażające do zrobienia, ale bardzo ją kocham i mam nadzieję, że Wy również” napisała Ariana o „Goodnight and Go”.

Ariana potwierdziła również, że do tej pory nagrała trzy teledyski na potrzeby ery „Sweetener”, wliczając w to „No Tears Left To Cry”. Pozostałe dwa to prawdopodobnie „The Light is Coming” oraz „God is a Woman”. Dodatkowo, ujawniono również kolejny tytuł piosenki z nadchodzącego albumu – kompozycja „Successful” ma być o „kobietach czujących się dobrze z ich własnymi, personalnymi sukcesami”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here