Już 17 sierpnia premierę będzie mieć długo wyczekiwany, czwarty krążek Ariany Grande. W celu promocji „Sweetener” wokalistka udzieliła wywiadu magazynowi ELLE, w którym zdradziła fragment jednego z utworów pochodzących z nadchodzącego albumu.


Gwiazda sierpniowego wydania ELLE zagrała w grę Song Association, która polega na przytoczeniu piosenki zawierającej podane wcześniej graczowi słowo. Ariana Grande zaśpiewała między innymi „Baby” Justina Biebera, „Pop” *NSYNC, „Queen Of The Night” Whitney Huston oraz niesłyszane jeszcze wcześniej „R.E.M”, które pochodzi z jej najnowszego albumu „Sweetener”.

Czujni fani zwrócili uwagę, że zaśpiewany przez Arianę urywek „R.E.M” przypomina nagrane wcześniej przez Beyoncé „Wake Up”. Demo pochodzące najprawdopodobniej z zeszłego roku jest owocem współpracy Bey z Pharrellem Williamsem, który jak wiadomo pracował również z Grande przy tworzeniu „Sweetener”.

LUVPOPnation 🌍

101% popowych ciasteczek. Dołącz do grupy Luvpop i dziel się interesującymi dla Ciebie treściami 🔥 👉 FB: facebook.com/luvpopPL 👉 INSTAGRAM: instagram.com/luvpop.pl 👉 TWITTER:…

Fragment „Wake Up” oraz nagranie całego Song Association znajdziecie poniżej

Ariana Grande gwiazdą najnowszego numeru ELLE: zobacz pełną sesję zdjęciową wokalistki

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here