Ariana Grande zabierze nas w podróż w czasie. Gwiazda już wkrótce opublikuje teledysk do swojego najnowszego singla „thank u, next”, w którym wcieliła się w postacie z najbardziej znanych i lubianych filmów młodzieżowych.

Po odtworzeniu w „The Ellen Show” końcowej sceny z „The First Wives Club” wokalistka udostępniła na Instagramie serię zdjęć zdradzających szczegóły klipu, w którym będzie można zobaczyć ją w kolejnych kultowych kobiecych rolach filmowych.

Ariana odtworzy postać Ellen Woods znanej także jako Legalna Blondynka. W oryginale z 2001 roku zagrała ją laureatka Oscara – Reese Witherspoon. W tworzeniu teledysku wzięła również udział Jennifer Coolidge. Aktorka ponownie wcieli się w postać Paulette. W obsadzie znalazł się nawet Toulouse, piesek Ariany. Obsadzony został on w roli Bruisera Woodsa.

 

Oprócz „Legally Blonde” fani 25-latki będą podziwiać sceny inspirowane „Mean Girls” i „13 Going on 30”. Piosenkarkę zobaczymy również w roli Missy Pantone z filmu „Bring It On”, a jej przyjaciółki Victoria Monet, Tayla Prax, Colleen Ballinger i Daniella Monet wcielą się w cheerleaderki z dwóch konkurujących ze sobą drużyn – Toros i Clovers.

Ariana Grande on Twitter

‚i transferred from los angeles, your school has no gymnastics team this issaalast resort …….. ok i’ve never cheered before so what?’

Ariana Grande on Twitter

east compton 🍀lovers 🖤 thank u, next

Ariana Grande on Twitter

🖤🏈 https://t.co/fo00qFZjkU

Pilne oczy obserwatorów Grande zwróciły uwagę, że już sama okładka singla mocno przypomina słynną „Burn Book” z filmu z Lindsay Lohan i Rachel McAdams w głównych rolach.

Pomysł Ariany bardzo spodobał się aktorkom grającym postacie, które zainspirowały piosenkarkę.

Eliza Dushku on Twitter

😏 it’s bein’ brought’n. @ArianaGrande 👯‍♀️ 👏🤸🏻‍♀️ https://t.co/SUqTuBwt2Y

Gabrielle Union on Twitter

Why yes, I am an East Compton Clover! Are we meeting today @ArianaGrande I’ll bring the punch 🤗🥂🍹 https://t.co/4aeValUtx2

Reese Witherspoon on Twitter

Also… 2 weeks ago I saw Cameron Diaz at Fred Segal and I talked her out of buying a truly heinous angora sweater! https://t.co/S06dEhLta2

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here