miesiąc luty stoi pod znakiem nowości od Ariany Grande. Młoda gwiazda potwierdziła dzisiaj premiery nie jednego, a dwóch różnych, nowych projektów. 

Za pomocą mediów społecznościowych Ariana oficjalnie potwierdziła premiery, których już od jakiegoś czasu wyczekują jej fani. W najnowszym wpisie podpisanym „Wesołego lutego”, wokalistka poinformowała, że jeszcze w tym miesiącu światło dzienne ujrzą teledyski nagranego wspólnie z Doją Cat i Megan Thee Stallion remiksu „34 + 35”, a także wersja deluxe jej najnowszego albumu „Positions”.

Na rozszerzoną wersję szóstej płyty Ariany trafiło łącznie 19 piosenek, w tym wspomniany już wyżej remiks „34 + 35” oraz 4 całkowicie nowe utwory, których nie ma na pierwotnym wydawnictwie dostępnym do przesłuchania TUTAJ. „Positions (Deluxe)” zadebiutuje najprawdopodobniej już 14.02, w Walentynki. Natomiast dokładna data premiery klipu nie jest jeszcze znana.

Według krążących plotek Ariana przygotowała na najbliższe dni jeszcze jedną niespodziankę. Jest szansa, że 27-latka już w najbliższą niedzielę (7.02) pojawi się u boku The Weeknd podczas jego występu na Super Bowl. Ponadto miała ona brać ostatnio udział w nagraniach do nowego teledysku, ale na ten moment żadna z tych informacji nie została oficjalnie potwierdzona.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Ariana Grande pracuje nad teledyskiem do piosenki „pov”

Ariana Grande może wystąpić u boku The Weeknd podczas Super Bowl

Doja Cat i Megan Thee Stallion u boku Ariany Grande w remiksie piosenki „34+35”

Ariana Grande skończyła prace nad filmem z Leonardo DiCaprio, Timothée Chalametem, Meryl Streep, Chrisem Evansem i Jennifer Lawrence

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here