Netflix szykuje prawdziwą petardę. Nowy film „Don’t Look Up” aż pęka od ilości jednych z najsłynniejszych osób Hollywood. W obsadzie znalazła się m.in. Ariana Grande. 

Oprócz piosenkarki w imponującej obsadzie filmu znaleźli się Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Kid Cudi, Matthew Perry, Tomer Sisley, Rob Morgan i Meryl Streep.

„Don’t Look Up” będzie opowiadać historię pary naukowców, którzy odkrywają, że w ciągu sześciu miesięcy w Ziemię uderzy meteor. Aby ostrzec ludzkość wyruszają do mediów. Niestety, nikt nie chce im uwierzyć. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Adam McKay. Premiera filmu wstępnie zaplanowana jest na 2021 rok.

Informacja o angażu Ariany Grande w nowej produkcji Netflixa została opublikowana chwilę po tym jak artystka podzieliła się newsem na temat premiery jej szóstej płyty, więcej o tym TUTAJ.

Nowy album Ariany Grande zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu! Artystka potwierdza premierę płyty

Mariah Carey i Ariana Grande we wspólnym utworze? Artystki pracują nad świątecznym projektem

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

Kolejny album Ariany Grande jest już prawie gotowy. Gwiazda współpracowała z tymi samymi osobami, które pomogły jej tworzyć płytę „thank u, next”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here