Ariana Grande wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Maca Millera. W związku z zatrzymaniem dilera jej byłego chłopaka piosenkarka ponownie zdecydowała się zabrać głos w temacie jego tragicznej śmierci. 

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków. Lekko ponad rok po śmierci rapera policja w Los Angeles aresztowała 28-letniego Camerona Jamesa Pettita. Mężczyzna został oskarżony o sprzedaż narkotyków, między innymi Macowi Millerowi. Pettit miał dostarczyć raperowi kokainę, Xanax oraz podrobiony oksykodon, który zawierał bardzo niebezpieczny syntetyczny opioid fentanyl.

Ojciec Maca Millera skomentował aresztowanie dilera jego syna „W końcu złapali tego sku***, który sprzedał mu narkotyki. Znajdujemy w tym jakiś rodzaj ulgi” – przyznał.

O złapaniu Pettita wypowiedzieć się także miała Ariana Grande. Jak podaje TMZ piosenkarka żąda kary dożywocia dla dilera. „Piosenkarka wierzy, że Cameron James Pettit (..) wykorzystał osobę cierpiącą na uzależnienie i powinien ponieść ciężkie konsekwencje swojej roli w śmierci Maca. Ariana uważa, że każdy kto był zaangażowany w dostarczenie Millerowi leków, powinien zostać oskarżony i skazany za przyczynienie się do śmierci w wyniku przedawkowania.” 

Znajomi Grande przekazali portalowi, że „niedawne aresztowanie przyniosło jej ulgę, choć Ariana wie, że koniec tej historii nastąpi dopiero gdy dilerowi zostanie wymierzona sprawiedliwość”.

Cameron James Pettit obecnie przebywa w areszcie. Według źródeł grozi mu do 20 lat więzienia. W październiku stanie przed sądem.

 

Kompozycja Ariany Grande, Lany Del Rey i Miley Cyrus już w ten piątek! „Don’t Call Me Angel” do soundtracku „Aniołków Charliego” nadchodzi

Ariana Grande i Normani we wspólnym utworze? Artystki połączą swoje siły w soundtracku do „Aniołków Charliego”

Lista artystek, które NAJRZADZIEJ odwołują koncerty. Wśród nich Ariana, Katy i Britney

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here