Ariana Grande nie kończy promocji swojej nowej ery. Dotychczas krążek promowany był przez przebojowe single „No Tears Left to Cry” oraz „God Is a Woman”. Tymczasem już teraz wiadomo, który utwór z płyty będzie promował nowy materiał młodej wokalistki.

Sztab Ariany Grande podgrzewa atmosferę związaną z promocją jej 4. studyjnego albumu. Według informacji, które trafiły do prasy i mediów trzecim oficjalnym singlem z wydawnictwa została energetyczna kompozycja „breathin” wyprodukowana przez doświadczonego Ilya Salmanzadeh’a. Utwór w najbliższym czasie zostanie rozesłany także do rozgłośni radiowych. Będzie to kolejny – po „No Tears Left to Cry” oraz „God Is a Woman” – oficjalny singiel promujący najnowsze fonograficzne wydawnictwo Ariany.

Warto zauważyć, że „breathin” obok dotychczasowych singli ze „Sweetener” był najwyżej notowanym utworem na listach przebojów docierając m.in. do 8 miejsca w Wielkiej Brytanii oraz Australii, czy 22 lokaty Billboard Hot 100 w USA.

„Utwór jest symboliczną opowieścią artystki o zmaganiach z lękiem oraz problemami, które spotkała w trakcie ostatnich lat na swojej drodze” zapowiada singiel sztab wokalistki.

Przypomnijmy, że wydany w sierpniu tego roku album „Sweetener” okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym. Płyta zadebiutowała na 1 miejscu zestawienia najpopularniejszych krążków w kilkudziesięciu krajach na całym świecie m.in w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, zaś dotychczasowe single podbiły listy przebojów na całym świecie.

Wersję audio utworu znajdziecie poniżej.

Ariana Grande „Sweetener”: cukier krzepi, słodzik wciąga [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here