Dzisiaj (22.05) przypada bardzo przykra rocznica zamachu bombowego na koncercie Ariany Grande w Manchesterze, w wyniku którego śmierć poniosło 22 osób. 

Równo 4 lata temu, 22 maja 2017 roku, po zakończeniu koncertu Ariany Grande w Manchester Arena, w ramach trasy koncertowej Dangerous Woman Tour, zamachowiec samobójca Salman Abedi zdetonował ładunek wybuchowy w tłumie ludzi wychodzących z hali koncertowej. W wyniku zamachu życie straciły 22 osoby, setki kolejnych zostało rannych.

W rocznicę traumatycznego wydarzenia, Ariana za pomocą mediów społecznościowych wspomina ofiary zamachu oraz łączy się w bólu i żałobie z ich bliskimi. „Chociaż żałoba jest wszechobecna, a nasz stosunek do niej ciągle ewoluuje i wyraża się na różne sposoby każdego dnia, przez cały rok… Wiem, że ta rocznica nigdy nie będzie łatwa, wiedzcie, że myślę dziś o Was”.

Manchester, moje serce jest z wami dziś i zawsze” – dodała.

Artystka, dla upamiętnienia dołączyła listę imion wszystkich 22 ofiar, a także wplotła ikonki pszczoły, która jest symbolem Manchesteru i już kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich lat została użyta przez gwiazdę dla oddania hołdu wszystkim, których dotknęły te tragiczne wydarzenia.

Ariana Grande świętuje 5 urodziny „Dangerous Woman”. Do sieci trafiła nowa wersja albumu

Poruszona Ariana Grande wraca do ataku w Manchesterze. „Wszystko zależy od perspektywy, ona zmienia wszystko, zmienia twoje życie”.

Ariana Grande i Dalton Gomez małżeństwem. Para wzięła potajemny ślub

Ariana o niesmacznym żarcie Davidsona z zamachu w Manchesterze. „To było bardzo ciężkie i wywoływało konflikty w moim sercu, nie było to dla mnie śmieszne”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here