Ariana Grande wystąpiła do sądu z wnioskiem o zakaz zbliżania się. Artystka wniosła o ustanowienie natychmiastowej ochrony prawnej przeciwko jednemu z prześladujących ją fanów.

Jak donosi amerykański portal TMZ Grande w piątek złożyła do sądu wniosek o tymczasowy zakaz zbliżania się skierowany przeciwko mężczyźnie, którego aresztowano w minioną sobotę za wtargnięcie na posesję gwiazdy. Podobny wniosek według doniesień amerykańskiej prasy miała również złożyć matka Grande.

Decyzja wokalistki bez wątpienia ma związek z wydarzeniem, które miało miejsce w ostatnie sobotnie popołudnie. Według policyjnych raportów mężczyzna w wieku między 20 a 30 lat pojawił się niespodziewanie przed drzwiami domu Ariany, skutecznie omijając ochronę. Policja aresztowała mężczyznę, a do sieci przedostały się niepokojące wieści, że zatrzymany miał ze sobą miłosny liścik skierowany do Ariany ze wskazówkami jak dotrzeć do miejsca zamieszkania gwiazdy. Mężczyzna został oskarżony o bezprawne wejście na posesję osoby trzeciej, a także o znieważenie funkcjonariuszy.

Ariana Grande wydała live album. Posłuchaj „k bye for now (swt live)” [streaming-party]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here