Ariana Grande udzieliła obszernego wywiadu magazynowi FADER. Wokalistka na łamach czasopisma zdradziła kolejne szczegóły swojego nadchodzącego albumu „Sweetener”. 


Ariana Grande już w sierpniu tego roku wypuści swój nowy album. Na pierwszy singiel z krążka „Sweetener” wybrano utwór „No Tears Left To Cry”, które dotarło do 3. miejsca w zestawieniu Billboard Hot100.

Zawsze byłam taką błyszczącą, śpiewającą 5-6-7-8, seksowny ruch… seksowne rzeczy. Ale teraz jestem bardziej w stylu: „Ok… to niezły numer, ale ma też przekaz. Buja, ale również ma kawał mojej duszy w sobie.” wyznała Ariana na temat materiału, jaki znajdzie się na „Sweetener”. „Płakałam z 10 tysięcy razy podczas sesji pisząc to dla Was. Tutaj jest moje krwawiące serce, a tuż za nim jest beat trapu.”

Wokalistka potwierdziła również, że na „Sweetener” znajdzie się utwór nagrany wspólnie z Missy Elliott. Kompozycja nosi tytuł „Borderline”, a za jej produkcję odpowiada Pharrell.

Sesję zdjęciową Ariany znajdziecie poniżej.

 

To jeszcze nie koniec wiadomości od Ariany – wokalistka potwierdziła także, że w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą album „Sweetener”. W odpowiedzi na pytania fanów Grande wypowiedziała się również na temat utworu „Get Well Soon” oraz samej płyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here