Ariana Grande postanowiła nie trzymać swoich fanów w niepewności i odkryła część prawdopodobnej tracklisty swojego piątego studyjnego krążka „thank u, next”.

Kilka godzin temu w sieci zadebiutował zapowiadany teledysk do „Breathin” czyli kolejnego singla z ostatniego albumu gwiazdy „Sweetener”. Co ciekawe w teledysku pojawiła się prawdopodobna tracklista nadchodzącego krążka wokalistki „thank u, next”, który promuje wydany kilka dni temu lead-singiel o tym samym tytule. Wśród potwierdzonych utworów znajdują się: „Remember”, „Imagine”, „Needy”, „NASA” oraz wspomniane „thank u, next”. Na podobny zabieg Ariana zdecydowała się również w przypadku klipu do „No Tears Left To Cry”, w którym przemyciła tytuły utworów umieszczonych na „Sweetener”.

Jak informowaliśmy kilka dni temu najnowszy materiał 25-latki powstał we współpracy z Victorią Monet – amerykańską piosenkarką oraz kompozytorką, prywatnie także przyjaciółką Ariany Grande. W skład nadchodzącego krążka wokalistki ma wejść 12 utworów. Album ma nie zawierać żadnych kolaboracji. Ponadto w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że premiera krążka została zaplanowana już jutro tj. 9 listopada.

Sama artystka określa album jako „sama miłość, wdzięczność, akceptacja, szczerość, przebaczenie i rozwój”.

Prawdopodobną tracklistę „thank u, next” znajdziecie poniżej.

Current Pop on Twitter

A supposed tracklist for Ariana Grande’s upcoming fifth album, ‚thank u, next’, has leaked online. Do you think it’s real?

Ariana Grande Charts on Twitter

OMG TRACKLIST #BreathinMusicVideo

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here