Twórca przeboju „Old Town Road” mimo swojej krótkiej kariery zdążył zapisać się na kartach muzycznej historii. Tym razem pojawiły się pogłoski o nadchodzącej współpracy z Arianą Grande. Czy z ramienia tych dwojga wyjdzie kolejny hit, który podbije listy przebojów na całym świecie?

Utwór „Old Town Road” na szczycie zestawienia Billboard Hot 100 spędził rekordową liczbę tygodni, pozostawiając w tyle przebój Mariah Carey oraz słynne „Despacito”. W ciągu zaledwie kilku miesięcy wielkiej międzynarodowej kariery 20-letni raper Lil Nas X zdążył zgromadzić wokół siebie rzesze wiernych fanów, którzy wyczekują nowości od artysty.

Scooter Braun – manager wielu światowych gwiazd, między innymi Ariany Grande na swoim Twitterze zamieścił tajemniczy wpis.

„Duża kolaboracja nadchodzi” – zamieścił Braun w swoim tweecie.

„Wiem kto to jest” – odpowiedział Alex Waters – osobowość radiowa na wpis managera.

W odpowiedzi na pytania użytkowników Twittera i prośby, aby Waters zamieścił jakąś  małą wskazówkę, wysłał on emoji pierścionka oraz kowboja. Sympatycy Grande i młodego rapera liczą, że ta podpowiedź nie pozostawia złudzeń i już wkrótce usłyszymy utwór od tego duetu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here